İndirim!

Amca Hala Teyze DNA Testi

1.599,00  499,00 

Amca hala DNA testi, olası babanın teste katılamayacağı durumlarda babalık testinin yerine yapılabilecek bir testtir. Babalık testinde olası babanın ve çocuğun DNA profilleri karşılaştırılırken, amca-hala testinde olası babanın biyolojik kardeşi olduğuna emin olunan erkek ya da kız kardeş (yani çocuğun amcası ya da halası) ile çocuğun DNA profilleri karşılaştırılır.

Testi 5 dakikada sonuçlandırabilirsiniz.


❤ ÜCRETSİZ KARGO ❤
Türkiye’deki en uygun fiyatlar!

Test kitine sahip olan müşterilerimiz istediği zaman örnek verdiği test kitini bize iletebilir. Test kiti ücretinden hariç ödeyeceği Lab ücreti ile sonuçlara sahip olabilir. Güncel laboratuvar ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

Banka Kartlari
DNA Haritam kargolarınız
1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtdışı siparişlerinde ise kargonun ulaşım süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Kategoriler:

Merhaba, mobil bir cihazdan giriş yapıyorsunuz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip bir aygıt (bilgisayar vb.) kullanınız.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hala-Amca DNA testi, “olası baba” nın biyolojik kardeşleri için yapılan testtir. Olası baba’dan örnek alma imkanı olmadığında tek erkek veya kız kardeşinden alınacak örnekle yapılacak alternatif bir testtir.

DNA iki zincirden oluşur. Annenin ve babanın DNA’sındaki zincirlerden birer tanesi alınarak çocuğun iki DNA zinciri oluşur. Yani babalık testinde çocuğun DNA profilinin ne kadarı babanınkiyle eşleşiyor diye analiz yapılarak aradaki biyolojik ilişki hakkında bilgi edinilir. Aynı şekilde, olası baba da zincirin bir tanesini kendi annesinden, diğerini de babasından alır. Olası babanın biyolojik erkek kardeşi de kız kardeşi de aynı anne ve babadan geldiği için aynı DNA zincirlerine sahiptir. Bu sebeple, eğer olası baba herhangi bir sebeple teste katılamıyorsa, amca ya da haladan yanak içi sürüntü örneği alarak DNA profili çıkarılır. Çocuğun yanak içi sürüntü örneğinden elde edilen DNA profili ile karşılaştırarak biyolojik ilişki hakkında bilgi edinilir. Bu testi yaparken anneden örnek almak gibi bir zorunluluk yoktur. Ancak eğer mümkünse, anneden de örnek alarak onu da teste dahil etmek, test sonucunun güvenilirliğini arttırmak için tavsiye edilir.

Kişisel sorular ve bilgi için lütfen arayınız

0850 303 96 46

image

Üyeliği Tamamla ve Sipariş Et

Dna test kitini sistem üzerinden sipariş et ve üyeliğini tamamla.

image

Testini Uygula ve Bize Kargola

Kargoyla gelen paketteki yönergeleri izle ve bize geri gönder.

image

İnceleme ve Sonuç

Dna test sonuçlarını telefonuna gelecek uyarı takip et ve hikayeni öğren…

DNA TEST KİTİ İÇERİĞİ

Ödediğiniz ücrete karşılık olarak size ulaşacak kargoda; çok kolay bir şekilde örnek verebileceğiniz DNA Test Kiti mevcuttur.

  1. Tek Kullanımlık 2 Adet Özel Kan Tüpü
  2. Babadan alınacak örnek için Özel Tükürük Swab
  3. Güvenli Sterilizasyon Zarfı, Kullanım Broşürü, Size Özel Barkodlar,
  4. Hava Kabarcıklı Koruma Zarfı
  5. Fatura, Sözleşme bulunmaktadır.

Kargo içeriği hem anne hem de baba adayı için DNA Kiti içerir.

Sonuçlarınız sisteme iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetlerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.

DNA Örneği Almak Artık Çok Kolay!

Müşteri Hizmetlerini Ara
Whatsapp