İndirim!

Anne Karnında Babalık DNA Testi

1.599,00  499,00 

(Fetal DNA ile babalık testi), doğum gerçekleşmeden önce, bir erkeğin biyolojik baba olup olmadığını belirleyen bir testtir. Hamileliğin 5.haftasından itibaren yapılması mümkün olan bu test, 9.haftadan sonra daha hassas sonuçlar vermektedir. Bu test genel olarak, olası babanın ve fetüsün (anne karnındaki bebeğin) DNA örneklerinin kıyaslanmasına dayanır. Test kitinin içinde bulunan basit test swabları ile anne adayı ve olası babadan alınacak kan örneği ile test sonuçlandırılabilir. 499 TL + Lab Ücreti (Bu fiyat sadece test yapabileceğiniz Test kiti ücretidir)

Testi 5 dakikada sonuçlandırabilirsiniz.


❤ ÜCRETSİZ KARGO ❤
Türkiye’deki en uygun fiyatlar!

Test kitine sahip olan müşterilerimiz istediği zaman örnek verdiği test kitini bize iletebilir. Test kiti ücretinden hariç ödeyeceği Lab ücreti ile sonuçlara sahip olabilir. Güncel laboratuvar ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

Banka Kartlari
DNA Haritam kargolarınız
1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtdışı siparişlerinde ise kargonun ulaşım süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Kategoriler:

Merhaba, mobil bir cihazdan giriş yapıyorsunuz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip bir aygıt (bilgisayar vb.) kullanınız.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte anne kanından bebeğin fetal DNA’sı elde edilebilmektedir. Gebeliğin 5. Haftasından itibaren bebeğe ait hücreler anne kanında belirmeye başlamaktadır.

(Fetal DNA ile babalık testi), doğum gerçekleşmeden önce, bir erkeğin biyolojik baba olup olmadığını belirleyen bir testtir. Hamileliğin 5.haftasından itibaren yapılması mümkün olan bu test, 9.haftadan sonra daha hassas sonuçlar vermektedir. Bu test genel olarak, olası babanın ve fetüsün (anne karnındaki bebeğin) DNA örneklerinin kıyaslanmasına dayanır.

DNA Haritam bebek doğmadan önce babalık testi için kesin çözümler sunmaktadır. Bunun için gelişmiş teknoloji ve bilimsel tecrübe sayesinde, anne ve bebeğe zarar vermeden, babalıkla ilgili tüm şüpheleri ortadan kaldıran güvenilir bir yöntem kullanılmaktadır.

Sadece DNA Haritam tarafından yapılan hızlı ve risksiz metot ile bebek doğmadan önce babalığın belirlenmesi mümkün olmaktadır. Kullanılan gelişmiş teknoloji, DNA SNP Microarray yöntemidir ve anne kanında bulunan bebeğe ait DNA hücrelerinin korunması ve analizi ile sonuç alınmaktadır.

  • 8-10 iş günü içinde kesin sonuçlar.
  • Anneden ve olası Babadan alınacak kan örneği yeterlidir. ( Bebeğe ait DNA’lar doğal olarak anne kanından alınacaktır. )
  • Hamileliğin 9. Haftası ve sonrasında yapılır.
  • DNA Haritam Türkiye olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Lefkoşa (Kıbrıs) başta olmak üzere bir çok şehirde örnek alımı konusunda partner laboratuvarlarımız bulunmaktadır.

 

Kişisel sorular ve bilgi için lütfen arayınız

0850 303 96 46

 

image

Üyeliği Tamamla ve Sipariş Et

Dna test kitini sistem üzerinden sipariş et ve üyeliğini tamamla.

image

Testini Uygula ve Bize Kargola

Kargoyla gelen paketteki yönergeleri izle ve bize geri gönder.

image

İnceleme ve Sonuç

Dna test sonuçlarını telefonuna gelecek uyarı takip et ve hikayeni öğren…

DNA TEST KİTİ İÇERİĞİ

Ödediğiniz ücrete karşılık olarak size ulaşacak kargoda; çok kolay bir şekilde örnek verebileceğiniz DNA Test Kiti mevcuttur.

  1. Tek Kullanımlık 2 Adet Özel Kan Tüpü
  2. Babadan alınacak örnek için Özel Tükürük Swab
  3. Güvenli Sterilizasyon Zarfı, Kullanım Broşürü, Size Özel Barkodlar,
  4. Hava Kabarcıklı Koruma Zarfı
  5. Fatura, Sözleşme bulunmaktadır.

Kargo içeriği hem anne hem de baba adayı için DNA Kiti içerir.

Sonuçlarınız sisteme iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetlerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.

DNA Örneği Almak Artık Çok Kolay!

Müşteri Hizmetlerini Ara
Whatsapp