İndirim!

Annelik DNA Testi

1.599,00  399,00 

Annelik testi, anne ve çocuk arasındaki biyolojik ilişkiyi belirlemek için, DNA profillerinin karşılaştırılması ile elde edilmektedir.  Laboratuvarımız da toplam 26 ortak bölgenin analizi yapılarak karşılaştırma yapılır. 26 genetik bölgenin 26’sında da uyum var ise, annenin testte katılan çocuğun, biyolojik annesi olduğu anlamına gelmektedir. Çocuğun annesi konusunda bir şüphe varsa yapılması gereken test Annelik testidir.

Çocuk ve olası anneden alacağınız tükürük örneği Annelik DNA Testini 5 dakikada sonuçlandırabilirsiniz.


❤ ÜCRETSİZ KARGO ❤
Türkiye’deki en uygun fiyatlar!

Test kitine sahip olan müşterilerimiz istediği zaman örnek verdiği test kitini bize iletebilir. Test kiti ücretinden hariç ödeyeceği Lab ücreti ile sonuçlara sahip olabilir. Güncel laboratuvar ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

Banka Kartlari
DNA Haritam kargolarınız
1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtdışı siparişlerinde ise kargonun ulaşım süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Kategoriler:

Merhaba, mobil bir cihazdan giriş yapıyorsunuz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip bir aygıt (bilgisayar vb.) kullanınız.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu test için de en yaygın olarak yanak içi sürüntü örneği ya da kan örneğine ihtiyaç duymaktayız. Alınan bu örnekler ile kişilerin DNA’ları izole edilir ve bazı laboratuvar süreçlerinden sonra, her iki kişinin DNA profilleri karşılaştırılır. Laboratuvarımız da toplam 26 ortak bölgenin analizi yapılarak karşılaştırma yapılır. 26 genetik bölgenin 26’sında da uyum var ise, annenin testte katılan çocuğun, biyolojik annesi olduğu anlamına gelmektedir. Çocuğun annesi konusunda bir şüphe varsa yapılması gereken test Annelik testidir.

Annelik testi için muhtemel sebepler:

– Evlatlık olarak verilmiş bir çocuk ile yıllar sonra bir araya gelmiş olan annesinin biyolojik ilişkisinin doğrulanması istendiğinde.
– Tüp bebek yoluyla hamile kalan bir annenin, rahim içine yerleştirilen embriyonun uygunluğunu onaylatmak istediğinde.
– Aile fertlerinden veya hastane personelinden birisinin, bebeklerin hemşireler tarafından karıştırıldıklarına dair kuşkuları varsa.

Annelik testi de aynı babalık testi gibidir. Çocuğun DNA dizinleri ile olası annenin DNA dizinleri karşılaştırılarak sonuca ulaşılır.

Kişisel sorular ve bilgi için lütfen arayınız

0850 303 96 46

image

Üyeliği Tamamla ve Sipariş Et

Dna test kitini sistem üzerinden sipariş et ve üyeliğini tamamla.

image

Testini Uygula ve Bize Kargola

Kargoyla gelen paketteki yönergeleri izle ve bize geri gönder.

image

İnceleme ve Sonuç

Dna test sonuçlarını telefonuna gelecek uyarı takip et ve hikayeni öğren…

DNA TEST KİTİ İÇERİĞİ

Ödediğiniz ücrete karşılık olarak size ulaşacak kargoda; çok kolay bir şekilde örnek verebileceğiniz DNA Test Kiti mevcuttur.

  1. Tek Kullanımlık 2 Adet Özel Tükürük Swab (Anne ve Çocuk için)
  2. Güvenli Sterilizasyon Zarfı, Kullanım Broşürü, Size Özel Barkodlar,
  3. Hava Kabarcıklı Koruma Zarfı
  4. Fatura, Sözleşme bulunmaktadır.

Kargo içeriği hem çocuk hem de anne adayı için DNA Kiti içerir.

Sonuçlarınız sisteme iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetlerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.

DNA Örneği Almak Artık Çok Kolay!

Müşteri Hizmetlerini Ara
Whatsapp