İndirim!

Büyük Ebeveynler DNA Testi

1.599,00  399,00 

Olası babanın DNA testi için uygun olmadığı durumlarda veya büyük ebeveynlerin torunları hakkında bir şüphesi olduğunda yapılır. Bu test, olası babanın veya olası annenin öldüğü ya da herhangi bir sebeple teste katılamayacak oldukları durumlarda kullanılır. 

Olası babanın eksik olduğu durumlarda babanın ebeveynleri (babaanne ve dede) teste katılırken, annenin eksik olduğu durumlarda ise annenin ebeveynleri (anneanne ve dede) teste katılır.


❤ ÜCRETSİZ KARGO ❤
Türkiye’deki en uygun fiyatlar!

Test kitine sahip olan müşterilerimiz istediği zaman örnek verdiği test kitini bize iletebilir. Test kiti ücretinden hariç ödeyeceği Lab ücreti ile sonuçlara sahip olabilir. Güncel laboratuvar ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

Banka Kartlari
DNA Haritam kargolarınız
1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtdışı siparişlerinde ise kargonun ulaşım süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Kategoriler:

Merhaba, mobil bir cihazdan giriş yapıyorsunuz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip bir aygıt (bilgisayar vb.) kullanınız.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Büyükbaba DNA testi,  büyükbaba ve torun arasındaki biyolojik ilişkiyi test eden bir testtir. Bu test, olası babanın veya olası annenin öldüğü ya da herhangi bir sebeple teste katılamayacak oldukları durumlarda kullanılır. Olası babanın eksik olduğu durumlarda babanın ebeveynleri (babaanne ve dede) teste katılırken, annenin eksik olduğu durumlarda ise annenin ebeveynleri (anneanne ve dede) teste katılır.

Büyük ebeveynler testi çocuğun biyolojik ailesinden aldığı genetik mirasın, çocuğun ailesinin kayıp veya uygun olmadığı durumlarda, büyük ebeveynlerinden alınacak örneklerle ilgili analizlerin yapılmasıdır.

Kişisel sorular ve bilgi için lütfen arayınız

0850 303 96 46

image

Üyeliği Tamamla ve Sipariş Et

Dna test kitini sistem üzerinden sipariş et ve üyeliğini tamamla.

image

Testini Uygula ve Bize Kargola

Kargoyla gelen paketteki yönergeleri izle ve bize geri gönder.

image

İnceleme ve Sonuç

Dna test sonuçlarını telefonuna gelecek uyarı takip et ve hikayeni öğren…

DNA TEST KİTİ İÇERİĞİ

Ödediğiniz ücrete karşılık olarak size ulaşacak kargoda; çok kolay bir şekilde örnek verebileceğiniz DNA Test Kiti mevcuttur.

  1. Tek Kullanımlık 2 Adet Özel Tükürük Swab (Torun ve Ebeveyn için)
  2. Güvenli Sterilizasyon Zarfı, Kullanım Broşürü, Size Özel Barkodlar,
  3. Hava Kabarcıklı Koruma Zarfı
  4. Fatura, Sözleşme bulunmaktadır.

Sonuçlarınız sisteme iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetlerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.

DNA Örneği Almak Artık Çok Kolay!

Müşteri Hizmetlerini Ara
Whatsapp