İndirim!

Kardeşlik DNA Testi

3.500,00  499,00 

Gerçekten kardeş misin? Aynı anne ve babayı mı paylaşıyorsun? Kardeşlik DNA testi, iddia edilen kardeşlerin biyolojik ilişkilerini öz veya üvey kardeş olmasının yanında kardeşlik bağının olup olmadığını da %99 ,99 olarak sonuçlandırmaktadır.


❤ ÜCRETSİZ KARGO ❤
Türkiye’deki en uygun fiyatlar!

Test kitine sahip olan müşterilerimiz istediği zaman örnek verdiği test kitini bize iletebilir. Test kiti ücretinden hariç ödeyeceği Lab ücreti ile sonuçlara sahip olabilir. Güncel laboratuvar ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

Banka Kartlari
DNA Haritam kargolarınız
1 – 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yurtdışı siparişlerinde ise kargonun ulaşım süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

Kategoriler:

Merhaba, mobil bir cihazdan giriş yapıyorsunuz. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yüksek çözünürlüğe sahip bir aygıt (bilgisayar vb.) kullanınız.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kardeşlik testi, İki bireyin biyolojik olarak aralarında kardeşlik ilişkisi olup olmadığını anlamaya yarayan bir testtir ve ebeveynlerden kaç tanesinin ortak olduğuna göre ikiye ayrılır. ‘’Tam kardeşlik’’ sonucuna ulaşılması, ebeveynlerin ikisinin de ortak olduğu anlamına gelir. Bunun aksine, ebeveynlerden yalnızca birinin ortak olması (sadece anne ya da sadece baba), ‘’yarım kardeşlik’’ sonucunu ortaya koyar.

Kardeşlik testi iki şekilde gerçekleşir:

  • Yarım kardeşlik testi: Anneleri farklı olan iki olası kardeşin aynı biyolojik babaya sahip olduklarından şüphelenmeleri halinde yapılır
  • Tam kardeşlik testi: Anneleri aynı olan iki olası kardeşin aynı biyolojik babaya sahip olduklarını onaylatmak istemeleri halinde yapılır

Kişisel sorular ve bilgi için lütfen arayınız

0850 303 96 46

image

Üyeliği Tamamla ve Sipariş Et

Dna test kitini sistem üzerinden sipariş et ve üyeliğini tamamla.

image

Testini Uygula ve Bize Kargola

Kargoyla gelen paketteki yönergeleri izle ve bize geri gönder.

image

İnceleme ve Sonuç

Dna test sonuçlarını telefonuna gelecek uyarı takip et ve hikayeni öğren…

DNA TEST KİTİ İÇERİĞİ

Ödediğiniz ücrete karşılık olarak size ulaşacak kargoda; çok kolay bir şekilde örnek verebileceğiniz DNA Test Kiti mevcuttur.

  1. Tek Kullanımlık 2 Adet Özel Tükürük Swab (kardeşler için)
  2. Test edilecek kardeş sayısı arttıkça test maliyeti de artmaktadır.
  3. Güvenli Sterilizasyon Zarfı, Kullanım Broşürü, Size Özel Barkodlar,
  4. Hava Kabarcıklı Koruma Zarfı
  5. Fatura, Sözleşme bulunmaktadır.

Sonuçlarınız sisteme iletildiği andan itibaren, müşteri hizmetlerimiz tarafından haberdar edilirsiniz.

DNA Örneği Almak Artık Çok Kolay!

Müşteri Hizmetlerini Ara
Whatsapp